EGEM TEMİZLİK ŞİRKETİ

Egem Temizlik  Yetiştirilmiş uzman personeliyle hizmet veren Egem temizlik şirketi, İzmir temizlik şirketleri arasındaki yerini kısa zamanda almış ve iddialı firmalar arasına girmiştir. Egem Temizlik  2006 yılında kurulmuş olan Egem temizlik şirketleri giderek kendini geliştirmiş ve sektörde söz sahibi olmuştur. Temizlik insanlık tarihiyle birlikte gündemdedir ve sağlığımız açısından çok önemlidir. Hijyenin sağlığa etkileri yapılan bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır. Kullanılan malzemenin kalitesi de sağlığımızı etkilemektedir. Egem temizlik şirketi kaliteden taviz vermeden hizmet sunmakta ve TSE belgeli ürünler kullanmaktadır. Müşteri memnuniyeti esas alınmıştır ve ödün verilemez. Temizlik ekibi titizlikle çalışmalarını icra etmekte ve güler yüzlü olmaları ile bilinmektedir, fiyatlarımız işin büyüklüğüne ve süresine göre belirlenmiş olup asla bütçenizi aşmaz. Müşterilerimizin kazançları bizim kazançlarımızdan önce gelmektedir. Egem Temizlik  Uygun fiyatlı ve kaliteli temizlik için siz de İzmir temizlik firmaları ile çalışmayı tercih etmelisiniz. Kendiniz nasıl özen gösteriyorsanız aynı özeni firmamızdan da göreceğinizden endişeniz olmasın.

Egem  temizlik firması

Yılların tecrübesi ile hizmet veren firmamız, %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır, bundan kuşkunuz olmasın. Ekibimiz büyük bir titizlikle istediğiniz alanları temizlemekte ve sizin memnuniyetinizi göz ardı etmemektedir. Sadece ev ve işyeri değil, otel, yazlık, okul, alış-veriş merkezleri, büyük su depoları, yüksek binalı firmaların camları, havuz ve bahçe temizliği de bizim alanımıza girmektedir. Evdeki eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden temizlik yapılmakta ve eğer isterseniz, koltuklarınız, halılarınız, yataklarınız oldukları yerde yıkanıp kurutulmaktadır. Bu işlemleri asla buharla yapmıyoruz, çünkü buharla yıkama zaman içinde eşyayı yıpratmakta ve renginin solmasına sebep olmaktadır. Bacalarınızın dolduğundan endişe ediyorsanız hemen bizi arayın, çünkü baca temizliği uzmanlık gerektirir ve canınızın sağlığı için çok önemlidir. İtfaiyeden alınan baca temizleme belgesi ile bu işi en kısa zamanda ve sağlıklı bir şekilde yerine getiriyoruz. İnşaat sonrası temizlik her zaman çok zordur ve insanın gözünde büyür. Artık bu sorunun da çaresi biziz, hemen bizi arayın ve moloz ve inşaat pisliklerinden derhal kurtulun.

Artık bir temizlik markası haline gelmiş olan Egem temizlik firması ile işler bu derece kolaylaşmıştır. Çok geniş bir hizmet ağı çerçevesinde hizmet vermekte ve müşterilerini temizliğin güzelliği ile buluşturmaktadır. İzmir temizlik hizmetleri her kişi ve kuruma hizmeti görev bilmiştir. Sıra dışı hizmet anlayışı ile giderek müşteri potansiyelini genişletmekte ve bundan gurur duymaktadır. İnternet üzerinden yapacağınız kısa bir araştırma sizlere bunu ispat edecek ve alınan güzel yorumlarla etkileneceksiniz.  Yetiştirilmiş uzman personeliyle hizmet veren Egem temizlik şirketi,Egem Temizlik  İzmir temizlik şirketleri arasındaki yerini kısa zamanda almış ve iddialı firmalar arasına girmiştir enzerleri arasından fark yaratarak sıyrılan Egem temizlik firması her zaman müşterileri için vardır ve sizlerle güçlenmiştir. İlkel temizlik anlayışından kendini kurtarmış ve uluslar arası kalitede hizmeti ilke edinmiştir. Bu standartlar içinde olması zaten yeterlidir. Havuz temizliği ve sonrasında da suyunun temizliği için geren dezenfektan maddeler şirketimiz tarafından temin edilmektedir. Ve yapılan işin takipçisi olacağımızdan asla kuşku duymayın, bu bizim markalaşma sebebimizdir. Egem Temizlik   Teknoloji ile birleşen kaliteli malzeme ve elektrikli alet kullanımımız bizi vazgeçilmezler arasına sokmuştur. Unutmayın ki bireysel değil grup çalışması yapıyoruz, en az gönderdiğimiz eleman sayısı ikidir ki oda en az iş için gereken sayıdır. Elbirliği ile yapılan çalışma hem çabuk hem de memnun edici olmaktadır.  Bizi aradığınız zaman lütfen temizlenecek olan alanın bütün özelliklerini bildirin (villa, dublex ev veya inşaat pisliği gibi) ki sizin memnuniyetiniz artsın. Her türlü temizlik işiniz için artık nereye baş vurmanız gerektiğini biliyorsunuz, unutmayın biz sizin için varız. Egem Temizlik

HİZMET BÖLGELERİMİZ